Belangrijke winst Arnhemia bij degradatiekandidaat CHRC

vv Arnhemia

3

Na de afgelasting van vorige week is de wedstrijd tegen CHRC in Heelsum de eerste van dit jaar voor de mannen van trainer Mo Edan. Meteen een heel belangrijk duel om weg te komen en hopelijk te blijven bij de onderste regionen.

Het begin was vervelend en storend, omdat de scheidsrechter de kleuren van beide teams verwarrend vond. CHRC wilde niet in hun thuisshirt aantreden en daarom moesten wij in te grote en niet fris ogende shirts spelen. Daar waren de jongens vanzelfsprekend niet blij mee. “Mannen dit moet een extra motivatie voor jullie zijn!”, riep ik ze nog toe.

Arnhemia begon voorzichtig en keek eerst de kat uit de boom mede omdat wij niet wisten hoe CHRC zou gaan spelen. Dat werd wel snel duidelijk: zij hielden permanent veel mensen achter de bal en zakten dus permanent ver in. De tactiek: wachten op een foutje van ons en snel toeslaan met een of twee snelle mensen. Wij pakten wel het initiatief, maar creëerden het eerste kwartier helemaal niets. Beide teams lieten zien waarom ze in de onderste regionen staan. Arnhemia is technisch zeker de betere ploeg en we weten dat we altijd wel kansen krijgen. Dat duurde nu tot de 17e minuut, toen Cihat Ozcelik een mogelijkheid kreeg. CHRC beantwoorde dat wel in de 22e minuut met een uitstekende doelgerichte aanval over hun linkerflank. Arnhemia voetbalde ook in een te laag tempo en het leek wel of we dachten “dit komt wel goed” en “die goal komt toch wel”.  Een terugspringende bal op de lat kan door Ozcelik niet worden binnengewerkt. Het bleef uiteindelijk 0-0 tot aan de rust en daar waren we blij mee omdat CHRC een uitgelezen mogelijkheid kreeg om de score te openen. Mo Edan liftte op slag van rust de bal iets te hoog en zag de bal over de doelman, maar ook net over de deklat gaan.

Na rust leek het alsof CHRC gekozen had voor een iets aanvallender strijdplan. Zo kwamen zij zelfs in de 48e minuut op een 1-0 voorsprong. Kort daarna wordt een forse overtreding op de doorgebroken Mo Edan met geel bestraft, terwijl dat ook best rood had kunnen zijn. Aanvoerder Mitch Jurriens dook steeds meer op voor het vijandelijke doel en in de 61e minuut neemt hij een afvallende bal ineens op zijn schoen die nog net tot corner verwerkt wordt. Pas in de 80e minuut komen wij op gelijke hoogte. Een scherp aangesneden corner van Okal wordt hard binnengekopt door Mo Edan: 1-1.  Enkele minuten later ziet de scheidsrechter een overtreding op Tim Janssen binnen de beruchte lijnen. Dat is een taak voor aanvoerder Mitch Jurriens en deze schiet onberispelijk de 1-2 binnen. En als in de 88e minuut de doelman een vrije bal van Okal niet afdoende verwerkt is het invaller Chihad die de definitieve beslissing forceert en 1-3 aantekent.

Een heerlijke overwinning met zeker niet een geweldige wedstrijd van onze kant.

Sjaak Bouwmeister

Geschreven door:

Auteur: Sjaak Bouwmeister

Auteur: Sjaak Bouwmeister 

Wil je ons versterken als vrijwilliger?

Eerder geschreven verslagen

Strijdend Arnhemia verliest nipt in Giesbeek

Strijdend Arnhemia verliest nipt in Giesbeekvv Arnhemia Arnhemia heeft na de verloren thuiswedstrijd afgelopen week tegen RVW (1-3) een turbulent weekje achter de rug. Om niet in detail te treden, heeft het wel de nodige consequenties gehad voor de personele...

Lees meer

Opnieuw onnodige nederlaag Arnhemia

Opnieuw onnodige nederlaag Arnhemiavv Arnhemia De voorbereiding naar deze wedstrijd was niet optimaal en dat is meestal een heel slecht voorteken. En dat bleek ook dit keer zo te zijn. Arnhemia heeft het eerste kwartier alleen maar achter de tegenstander aangelopen en...

Lees meer

Arnhemia wint opnieuw na spannend duel

Arnhemia wint opnieuw na spannend duelvv Arnhemia Arnhemia lijkt de smaak van een overwinning goed te bevallen en pakt de drie punten in een, belangrijk duel, in de onderste regionen van de 4e klasse D. Het begin van deze wedstrijd was voor Arnhemia veel belovend,...

Lees meer

Hoofdsponsor van V.V. Arnhemia

Ontwikkeld & ontworpen door ASIM development

Shares
Share This